Вітаємо вас на нашому сайті!

Тут ви можете придбати намистини і фурнітуру для створення прикрас – самих різних кольорів, розмірів і форм.

Комбінуючи їх, ви можете створювати унікальні намиста, браслети, сережки, перстні, брошки, пояси, використовувати їх для декору одягу, аксесуарів, скрапбукінгу та іншого.

Окрім придбання комплектуючих для біжутерії, ви також можете замовити послуги збирання прикрас з того, що вибрали у нашому каталозі. Адже необов'язково вміти збирати прикраси для того, щоби носити унікальні дизайнерські речі. Просто зателефонуйте за номером +380987112177, і наш консультант вам обов'язково допоможе.

З першого дня нашої роботи ми постійно вивчаємо та аналізуємо все те нове та цікаве, що пропонують наші іноземні колеги – виробники комплектуючих для біжутерії. Кожне надходження товару зазвичай на 80% складається з новинок. Тому слідкуйте, будь ласка, за нашими анонсами у розділі "Новинки" на сайті.

Дата нашого створення – 1 вересня 2009 року. На даний момент працює один роздрібний магазин у м. Києві на м. Дарниця. Асортимент магазину більший за каталог товарів на сайті. Тому запасайтеся часом, натхненням, гарним настроєм і приходьте до нас.

Обіцяємо – Ви не будете розчаровані тим, що побачите!